Jsme zde proto, abychom VÁS představili v nejlepším světle.

kobliha_lr

  Definice slova "PREZENTACE" zní: Představit se, ukázat se... Což se podle nás neslučuje s čímkoliv, co není perfektní.

 

Dáváme slovu PREZENTACE skutečnou náplň.

 

  Jako reklamní společnost s tradicí od roku 1991 víme, jak dokáží maličkosti pokazit celkový dojem. Naši klienti na nás spoléhají, že jim vždy dodáme to nejlepší. Děláme věci s dlouhodobou perspektivou tak, abychom se za ně nemuseli nikdy stydět a vždy jsme se mohli s radostí k naší práci hlásit a klientům se podívat vždy zpříma do očí.

  Tyto stránky vznikly jako doplněk "kamenné" firmy, jejíž hlavní náplní je poskytovat vysoce individualizované služby šité na míru. Vzhledem k šíři poskytovaných služeb a rozsahu dodávaných produktů jsme vytvořili tyto stránky pro snazší přehled v našich službách i sortimentu.

  Přesto však považujeme osobní kontakt s Vámi - našimi klienty - za nejdůležitěší. Proto, pokud jste zatím jen návštěvníkem těchto stránek, přijměte, prosím, tento text jako pozvání na osobní návštěvu.  

Jednou vidět je lepší než 100 x slyšet.

dalekohled_lr

 

  Na těchto stránkách nenajdete žádné "laciné" výrobky. Na zde prezentované výrobky poskytujeme záruku minimálně 10 let. Na mnohé výrobky je záruka doživotní.

 

  Možná si řeknete - jaký může být v tak jednoduchých výrobcích rozdíl? 

 

  Proto Vás také zveme k návštěvě našeho showroomu, kde Vám každý výrobek rádi předvedeme a Vy si jej můžete do detailu prozkoumat, zjistit, jaký máte z výrobku pocit a v čem je jeho výhoda. Uvidíte, že rozdíly mohou být propastné.

 

 

 

Služby na klíč

klice_lr

Co vlastně znamená  "služba na klíč?"

  V našem pojetí je to schopnost zrealizovat jakoukoliv akci od začátku do konce, s žádnou nebo minimální potřebou subdodávek. Nejsme agentura, která přeprodává služby někoho jiného s patřičnou marží
a neustále trne hrůzou, který z dodavatelů nedodá, co je požadováno.
(Ať už se jedná o termín, kvalitu, cenu, či jen slušné zacházení.)

 V České Republice jsme oficiálním zástupcem anglické společnosti Ultima Displays a švédských firem Expolinc a Maxibit. Drtivou část našich dodávek realizujeme sami. Grafické zpracování, velkoplošný tisk, digitální tisk, veletržní konstrukce, nábytek, AV technika, vybavení zázemí atd. Vše máme vlastní, včetně personálu a jsme schopni napnout síly, abychom splnilli Vaše - často náročné požadavky.

 

  Děkujeme za důvěru, kterou nám dáváte již téměř 20 let.